Купити мінеральні добрива в ХІМТРАНСАГРО

Мінеральні добрива - це неорганічні сполуки, що містять необхідні для рослин елементи живлення. Живильні речовини містяться у вигляді різних мінеральних солей. Мінеральні добрива підрозділяють на прості і комплексні, в залежності від змісту елементів.

Прості (односторонні) добрива містять один елемент живлення. До них відносяться такі види: фосфорні, азотні, калійні і мікродобрива. Комплексні (багатосторонні) добрива містять одночасно два або більше елемента живлення.

За складом комплексні добрива в свою чергу діляться на подвійні (наприклад, азотно-фосфорні, азотно-калійні або фосфорно-калійні) і потрійні (азотно-фосфорно-калійні). За способом виробництва їх поділяють на складні, комбіновані і змішані добрива. У нас ви можете купити мінеральні добрива як оптом так і в роздріб.

Мінеральні добрива є продукцією хімічного виробництва і містять в собі одне або кілька поживних речовин в високойконцентраціі. Крім цього є комплексні добрива, які включають в себе декілька збалансованих діючих речовин.

Асортимент комплексних добрив:


азотно-фосфорні добрива - амофос
нітроаммофоса і нітрофос
подвійні фосфорно-калійні добрива - фосфати калію
потрійні складні добрива - аммофоскі
нітроамофоски і нітрофоски
магній-амоній фосфат

ТОВ "ХІМТРАНСАГРО" приймає замовлення на поставку мінеральних добрив виробництва України, Росії, Білорусі та автотранспортом і залізничними вагонами. Наявність, термін і іумов поставки уточнюйте за тел .: 0678363712

Контактна інформація

 • Наша адреса
  вул. Героїв Небесної Сотні, 2, офіс 401
  Біла Церква, Україна
  +38 (067) 224 66 59
  +38 (067) 836 37 12
 • Пишіть нам
  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 • Соціальні мережі
  Google+

 

 

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua