Дискування грунту

Дискування грунту

Дискування грунту - це процес розпушування спеціальними агрегатами верхнього шару грунту. Зазвичай дискування використовують для обробки шару з багаторічними рослинами (бур'янами) з метою їх розподілу як органічного добрива, а в інших випадках воно необхідне для збереження вологи в грунті.

diskovanie1Застосування дискування грунту

1. Обробка сильно порослих травою грунтів перед їх оранкою і торфовищ, торф'яно-болотних грунтів (після торф'яного плугу);

2. Догляд за посівами люцерніков і багаторічних трав;

3. Передпосівна підготовка грунту;

4. Дискування знищує різні бур'яни - пирій повзучий, острец, вівсюг. Проти вівсюга застосовують ретельне весняне дискування землі вглиб на 5-7 см, проти пирію - у двох напрямках на 10-12 см.

Лущення стерні після збирання врожаю - перший етап обробки грунту під ярові майбутнього року. Воно особливо дієво при тривалій вологій осені і для корнеотприскових і кореневищних бур'янів. Фахівці «Хімтрансагро» радять для максимального ефекту починати дискування стерні відразу ж після збирання зернових суцільного посіву. Доведено, що на полях, де здійснювалося своєчасне лущення стерні, при оранці зменшується питомий опір грунту на 20-30% (якщо порівнювати з полем без дискування). Поверхня поля стає рівним, а якість оранки істотно поліпшується.

Компанія «Хімтрансагро» надає послуги з дискування грунту наступними видами техніки: Amazone Catros, Gregoire besson. Наше обладнання дозволяє регулювати при роботі такі важливі параметри як ступінь крихти, глибина, виворачіваемость грунту. Всі агрегати повністю відповідають нормам якості, надійності і зносостійкості, прекрасно справляючись з поставленими завданнями - дискуванням стерні.

diskovanie2Послуги «Хімтрансагро» - це, перш за все:

1. Професіоналізм персоналу;

2. Розумні та обгрунтовані ціни;

3. Якісна техніка для дискування грунту;

4. Персональний підхід до кожного клієнта.

Контактна інформація

 • Наша адреса
  вул. Героїв Небесної Сотні, 2, офіс 401
  Біла Церква, Україна
  +38 (067) 224 66 59
  +38 (067) 836 37 12
 • Пишіть нам
  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 • Соціальні мережі
  Google+

 

 

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua